Email

Wideofilmowanie Full HD

 

Oferujemy profesjonalne wideofilmowanie ślubu i imprezy weselnej w jakości Full HD. Materiał nagrywany jest wyłącznie na profesjonalnym sprzęcie aby zagwarantować wysoką jakość obrazu i dźwięku. Videofilmowanie obejmuje całą uroczystość od błogosławieństwa, ślubu w Kościele, imprezę weselną, zabawy na parkiecie aż do oczepin włącznie. Cały nagrany materiał poddawany jest montażowi komputerowemu czego rezultatem jest gotowy film na Blu-ray oraz DVD o długości od 3 do 5 h .

Dodatkowo istnieje możliwość dodania do filmu albumu z dzieciństwa oraz wspólnych zdjęć zrobionych przed ślubem oraz wskazanie utworów które mają być wykorzystane jako podkład muzyczny. Film na Blu Ray i DVD jest nagrany w formacie 16:9 . Film udostępniany jest w jakości Full HD na Blu Ray oraz w rodzielczości standardowej na DVD , na życzenie możliwe jest nagranie dowolnej ilości kopii.

 

fotografkamerzystawesele3

logo_full_hd_1080

200px-Blu-ray_Disc.svg

Wideofilmowanie i fotografia ślubna

Piwniczna Zdrój, Nowy Sącz, Limanowa, Tymbark, Krynica Zdrój, Kraków, Wieliczka, Grybów, Szczawnica, Stary Sącz, Gorlice, Muszyna, Biecz, Mszana Dolna, Brzesko, Bochnia, Rabka Zdrój, Nowy Targ, Dobczyce, Myślenice, Dębica, Niepołomice, Skawina, Zakopane, Sucha Beskidzka, Tarnów, Krosno, Jedlicze, Jasło, Jodłowa, Tuchów, Wadowice